Blog

End?

18. srpna 2014 v 13:21 | Anika Rodriguez
Buenos dias, takže dnes se vám tu představuji naposled! Bohužel je to tak. Na této adrese blogu se vidíme asi naposledy, protože se stěhuji na BlogSpot.com.


Blog.cz mě doprovází už od mého prvního blogu, ale po hodně dlouhém rozvažování jsem se rozhodla, že chci začát znovu a udělat si přesnej pořádek v tom, co chci. Odedneška mě budete moc vidět pouze na BlogSpotu, který bude pro mě výhodný, protože má přímé spojení s Google+ a tudíž i s Youtubem, o kterém se dozvíte později.

Chtěla bych tedy oznámit, že se STĚHUJI na blog www.anika-rodriguez.blogspot.com, kde mě teď budete mít šanci vidět.

Budu ráda za každý komentář stejně jako jsem byla ráda tady! Je to z mnoha důvodů, které budete uvidíte na nové adrese.

Ovšem je možné, že se sem na blog ještě vrátím, protože mi to po pár týdnech nebude na blogspotu vyhovovat. Očekávejte i nemožné! Děkuji za návštěvy a vaši pozornost. !
Pro AFFS:
Všechny si vás přesunuji do AFFS na novém blogu, ale pokud nechcete být affs, stačí napsat a já si vás tam nenapíšu :) ;)

Takže adios a snad se uvidíme již brzy na www.anika-rodriguez.blogspot.com
QqvLS.png

Informační článek o celých prázdninách...

17. srpna 2014 v 5:00 | Anika Rodriguez
Buenos dias,
jak jste jiste z vašich kalendářů zjistili, léto se blíží ke svému konci. Od dnešního dne nám zbývá už pouze 16 dní, kdy můžeme být vzhůru dlouho do noci. A jelikož bych na tento článek zřejmě do úplného konce prázdnin zapomněla, zveřejním ho ještě dnes! Za celé prázdniny jsem toho stihla opravdu spousty, ale přitom bych toho chtěla stihnout ještě daleko více! Ovšem všichni to známe-výlety, návštěvy a dovolené dělají své věci a mě se za ty prázdniny blog posunul hodně dolů v žebříčku oblíbených koníčků.
Tak tady je menší rekapitulace těchto prázdnin 2014...
Čistě informační článek, o tom co se stihlo a co se událo..

Wanna be AFFS?

24. července 2014 v 8:00 | Anika Rodriguez
Tak už došlo konečně i na můj blog!

I'm sorry...

19. července 2014 v 18:58 | Anika Rodriguez
Buenos dias, sice jsem se tohoto chtěla vyvarovat, ale poslední dny mám program strašně naplněn a dá se říct, že se ani nevejdu k počítači, protože není na to čas.
crystal potion. salty emotions.  Bohužel to celé je pravda. Prázdniny jsou nabitější více než jsem si myslela. Samé návštěvy příbuzných, výlety, tábory a jiné akce - ne, že by mě to vadilo-. Od 7. července jsem byla na táboře, ze kterého jsem následně přijela 16. července. Bohužel jsem si připravovala několik článků a byla jsem ráda, že se mi vydaly, protože mám zkušenost, že se mi přednastavovaný článek nevydal. Ohledně táboru jsem měla připravený i celý článek, ze kterého jsem nakonec pustila, protože na to vůbec nebyl čas ho dopsat a zveřejnit. Měla jsem i fotky, ale ty nestojí za nic, protože jsou foceny na mobilu, který je docela starý a nemá dobrý foťák. Tyto dvy dny- pátek a sobota- nebyl čas, protože jsme v jednou kuse létali po obchodech a kupovaly nějaké věci + jezdily po doktorech a pak dnes i u babičky a tety. Vždy jsem si ráno řekla, že až přijedu napíšu článek i kdyby to mělo být v noci. No.. a co já udělám? Přijedu a jdu si lehnout. Ráno mi to dojde a já jedu nanovo. Teď už by to mělo být lepší, protože už moc jezdit nebudeme, ale zase budu pořád někde venku :D
Takže se omlouvám a slibovanou aktivitu na prázdniny, ale bohužel ne vždy se vše povede zařítit, tak aby to vyhovovalo :| Články budo vycházet, ale jednou za dva tři dny..
Sice si teď možná zadělám na další omlouvání, ale přes prázdniny bych se chtěla naučit nastavovat layouty, protože by vše bylo pak snadnější. S PhotoShopem umím a jediné, co mi dělá problém je právě to nastavování a ořezávání. Takže je možné, že se tu objeví nový layout a přinejmenším drobná grafika jako oddělovače a nějaké nové bonusky..

New Layout and other...

23. dubna 2014 v 10:00 | Anika Rodriguez
Povídaní o uběhlých dnech kdy jsem moc nepsala a o novinkách na blogu...

Yuripovidky?! Ne ,děkuji :|

4. února 2014 v 21:44 | ajika
Doufám že si to vezme dotyčná osoba k srdci a též doufám že se ke mně přidá více blogerů... :|

About this blog

2. února 2014 v 20:42 | ajika
Exklusivně první článek na tomto novém blogu patří čemu jinému než About this blog.
 
 

Reklama