Steve and Vampaneze - Bonus

18. srpna 2014 v 9:20 | Anika Rodriguez
Takže nakonec jsem se tedy rozhodla napsat takový malý( opravdu malý) bonus k jednodílné povídce Steve and Vampaneze. Snad se bude líbit.
9wVvn.jpg

Buenos dias, je pondělí a já jsem si myslela, že do nového týdne opět odstartuji na blogu ve velkém, ale najednout jsem zjistila, že mi dochází nápady! Nemyslím v psaní, ale jenom téma článků. Ráda bych přidávala povídky a zlepšovala se, ale na to bych potřebovala, aby si člověk přečetl alespoň půlku té povídky.. No nebudu to tady teď zakecávat a vypadáto, že se na to vymyslí nějaký samostatný článek... teď už bonus k povídce..


Steve byl rozklepaný strachy, ale v hlouby duše začal mít tušení, že tohle je jeho osud. Možná by udělal lépe, kdyby se otočil a vyběhl z jeskyní tou největší možnou rychlostí, ale na to byl až moc odvážný. Zuby se mu chvěli a každou chvíli se mu podlamovali kolena. Kromě toho vampýra, který ho sem přivedl, nikdo nic neviděl. Pouze slyšel plápolání ohně na loučích někde před sebou. Všechno měl ztuhlé, ale hořel nedočkavostí.
Po celou cestu se přidržoval spíše okrajům úzké chodby, protože podlaha ve prostřed byla zdupaná a kameny otřískané.
Vyšel do velké kruhovité místnosti jejíž střed tvořila černá rakev se symboly a nějakými malými zrůdičkami. Ležela tam sama, v téhle obří místnosti ležela sama a nikdo u ní nebyl. Steve vylezl zpoza Gannena a zaváhal, zda se do toho má vůbec pouštět. Mezitím, co se Steve zastavil rozklepaný asi pět metrů před rakví, Gannen přistoupil blíže a opatrně otevřel těžké víko.
"Tak prosím,"zasyčel s pošklebkem" jestli jsi Pán Vampýrů, uvidíme se za chvilku a jestli ne.. zemřeš!"
Gannen se rozesmál a od stěn se hrozivě odrážel jeho smích, který se v chodbách měnil na krákání. Steve se kupodivu přestal na okamžik klepat a pomalu si ulehal do černé rakve. Nebyla nijak zvlášť pohodlná, což chápal, protože kdy by chtěl uškvařit člověka v čisté rakvi. Hned jakmile ulehl, zapřemýšlel kolik tu zemřelo lidí jako je on. Než stačil cokoliv říct, vampýr nad ním zarazil víko rakve. Gannen si byl téměř jistý, že Steve není Pánem Vampýrů a nedělalo mi problém zabít dalšího člověka, i když to byl jen hloupý kluk. Ovšem Steve si byl jistý, že on je tím Pánem Vampýrů a je to jeho osud se pomstít Darrenovi za to, že mu lhal. Ale na druhou stranu věděl, co se stane, když jím není. Plameny ho pohltí a on zemře.
Připravil se a pak pozvolna zavřel oči a ruce sepnul v pěst.

Gannen uslyšel plameny, jak vyrazili do rakve a škodolibě se usmíval. Když plameny ustaly, chytil za víko a připravil se, že ucukne, protože se z rakve vysype popel. Víko se nadzvednulo, ale místo popela z rakve vyšel překvapený Steve a prohlížel si sám sebe. Gannen byl překvapen a nezmohl se na nic kromě menšího zajíknutí.
Stevův obličej se změnil v pohled bestie, která žije jen z pomsty. V očích se mu zachvěla pomsta. Otočil se na vampýra pyšně a arogantně.
"Říkal jsem to!" zašeptal nedočkavě a ďábelsky se usmál. Rozhodil ruce a zařval z plných plic "Jsem váš pán!"


QqvLS.png
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 21. srpna 2014 v 22:52 | Reagovat

ÁAAAAAwwww:3 skvělé! :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama