Informační článek o celých prázdninách...

17. srpna 2014 v 5:00 | Anika Rodriguez |  Blog
Buenos dias,
jak jste jiste z vašich kalendářů zjistili, léto se blíží ke svému konci. Od dnešního dne nám zbývá už pouze 16 dní, kdy můžeme být vzhůru dlouho do noci. A jelikož bych na tento článek zřejmě do úplného konce prázdnin zapomněla, zveřejním ho ještě dnes! Za celé prázdniny jsem toho stihla opravdu spousty, ale přitom bych toho chtěla stihnout ještě daleko více! Ovšem všichni to známe-výlety, návštěvy a dovolené dělají své věci a mě se za ty prázdniny blog posunul hodně dolů v žebříčku oblíbených koníčků.
Tak tady je menší rekapitulace těchto prázdnin 2014...
Čistě informační článek, o tom co se stihlo a co se událo..
Za měsíc červenec přibylo do rubrik na blogu pouze 25 článků, což je ani ne polovina normální "dávky" v ostatních měsících. A za měsíc srpen zatím 16 článků, i dyž už to nebudu nějak dohánět snažím se být trochu pravidelná.
http://www.imagehosting.cz/images/ervene.png
Červenec jsem dokončovala Darren Shan challenge od Nemesis Moriko, který by po několika dnech dokončený. Hned na začátku jsem se také pustila do nové povídky z trochu jiného soudku než obvykle - Ve spárech démona, kkterá drží zatím největší ohlas, tak doufám, že se vám nadále bude tato povídka líbit. Uděala jsem jednočlánkový TAG s názvem Vzpomínkový a následně i delší TAG jménem "100 věcí, které mám ráda."
V půlce měsíce jsem se též dopracovala k první jednorázové povídce, která byla zároveň mojí první a poslední FanFiction na Darrena Shana( je možné, že se tu objeví i bonus k povídce nebo-li pokračování na Steve and Vampaneze.) Dokonce jsem se "přinutila" konečně napsat něco ohledně AFFS a začala jsem i "Knižní chvilky"
Dále jsem zveřejnila:
- Díl Gifs
- Pár článků na téma týdne
- Nové recenze, jak filmové, tak knižní.
Když hodím blog za hlavu a zůstanu u reality, tak jsem za červenec nic moc nenadělala. Už na začátku prázdnin jsem jela na taneční léto s Agenturou 7, kde mě to opravdu hodně bavilo. Kromě toho jsem logicko chodila na hasiče a jinak se v životě nic nezměnilo. Kromě jedné asi týdenní události, ve které již nebudu nikdy pokračovat a jsem ráda, že jsem si to v čas uvědomila :/

Tak za tento měsíc jsem zveřejnila prozatím 16 článků, ale i tak je to celkem OK, protože jsem si myslela, že to bude ještě méně.
Začnu asi typicky povídkou Ve spárech démona, která momentálně má 4. kapitoly. Dále jsem doplnila pár eTémat Týdn a TAG "100 věcí, které mám ráda." Doplnila jsem další nižní recenze a načnula Knižní řetězovku. Dále jste tu mohi najít i pár podle mě hezkých fotek z výletů.
Opět zabrousíme do reality a tady se toho dělo tedy více, protože rodiče měli dovolenou a mi jezdili po výletech. Jako první jsme vzali útokem ZOO Zlín a následně i přepadovka u Josého(tátův kamarád ještě když spolu jezdili), kde jsme byli až do půlnoci. Po pár odpočinkových dnech jsem jako každoročně jela do Western City v Šiklově mlýně.
Další hodně velká a pro blog úžasná věc je, že jsem začala spolupracovat s nakladatelstvím Host, od kterého už jste mohli vidět knihu Esej o tragédii. Tak doufám, že to není poslední hezká věc za srpen a ještě se mi něco hezkého přihodí.


Zbývá nám pár dní prázdnin a já hodlám si je pořádně ještě užít. Bohužel máma si už asi myslí, že je nejlepší čas začít si chystat do školy, tak se začíná nakupovat. Ovšem já už to mám vše do předu promyšlené a věci vybrané. Dle mého prázdiny na blogu nebyly nejhorší, ale zase ne nejlepší. To znamená, že těch článků nebylo málo, jak jsem očekávala, ale mohlo jich být méně. Asi jste si všimli, že jsem změnila podpis. Moc to vidět není, ale použila jsem jiný font a místo pavouka jsem dosadila býka. Přece jen ten se k Rodriguez hodí více než pavouk :) V grafice jsem také změnila minibannerky na levé straně menu a všechny dostali nový kabát stejně tak i ikona blogu:

7dFpi
MvpX

QqvLS.png
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sisi Lopez Sisi Lopez | 18. ledna 2015 v 21:35 | Reagovat

Hallo! Give me like, please... :) -> www.facebook.com/122233.2

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama