Ve spárech démona - 1.kapitola

6. července 2014 v 8:00 | Anika Rodriguez
Zal.jpg
Anika Rodriguez | 1.kapitola | Ve spárech démona | Fantasy, horor

Rachel dostane do svých rukou případ, který jí jednou přivede do hrobu....

Buenos dias, mám tu něco jako 'prolog', avšak už to počítám jako kapitolu. A po dlouhém přemýšlení jsem prostě odpustila od ER - formy, protože by mi to tam nevycházelo a vše bude v ICH- formě. :) Je to takové hodně kratičké, ale bude to tak asi lepší.. :))


Jmenuji se Rachel Hanninson a pracovala jsem v psychiatrické léčebně v mém rodném městě. Jenže pak mi ze záhadných okolností umřel můj jediný syn Marco. Otec od něj odešel, ale to mu nebylo ani 5 měsíců. Prostě se jednoho dne zbalil a teď už jsem ho neviděla. Marca jsem vychovávala sama a nikdy mě to nemrzelo.
Ta smrt mě hodně poznamenala. Nechodila jsem ven, nestýkala se s přáteli a už vůbec jsem nechodila do práce, která pro mě asi nenalézala pochopení a po dvou divných rocích jsme byla vyhozena, i když všichni věděli, že jsem docela pracovitá a práce mi nedělá problém. Chvíli jsem si vydělávala jako servírka v barech a hospodách. Poté jsem se mírně opila a skončila jsem na záchytce. Ten rok byl pro mě nejhorší. Jednoho dne, když už jsem skoro ani nedouchala, za mnou přišel můj známý a přemluvil mě začít od znovu... s novým štítem.

Po pěti letech od smrti Marca jsem se přestěhovala do malého městečka nazývaného 'Mount Black' podle městského 'blázince'. Jeho pravé jméno však bylo jiné, ale to nestojí za zmíňku. Našla jsem se dokonce novou a přitom starou práci nahoře v psychiatrické léčebně, kde mě zaměstnali, koupila jsem si dům, nové auto, začala jsem zapomínat na tu tragickou smrt a začala jsem nový život... tedy alespoň jsem chtěla bohužel v tu chvíli, jak to bývá, se něco zvrtnulo...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Megi Megi | E-mail | Web | 13. srpna 2014 v 18:13 | Reagovat

To vypadá moc dobře :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama