Write challange -- 16.day

1. března 2014 v 8:12 | Anika Rodriguez |  write challange
16 day of Write challange...Buenos dias, i když je sobota sedám zde a jdu psát další challange "Jdi na iTunes, projeď si svou muziku a napiš příběh o písničce, která se Ti zastaví před očima (250 slov a méně)"

Macklemore & Wanz - Trift Shop

Tak si ani nevzpomínám kdy jsem ji měla puštěnou naposledy, ale nějaký čas už to bude. Macklemore se poslouchá strašně hezky dokonce i moje máma která tenhle ten styl moc nemusí. Byla to první písnička kterou jsem od něj slyšela a vždy když jí hráli na Óčku měli jsme ji hodně nahlas puštěnou a zpívali jsme si ji. Ty beaty ve vás rozproudí krev!
Skoro 4 minuty úžasné písničky a ještě skvělejšího refrému. Já ten refrém miluji!

"I'm gonna pop some tags
Only got 20 dollars in my pocket
I, I, I'm hunting
Lookin' for a come-up
This is fucking awesome "

No..kdo by refrém nemiloval? A to šílenější na téhle písničce je klip. Klip k písničce je šílený, ale chytlavý. Opravdu jsem si zamilovala jak na začátku jednou na těch koloběžkách, bruslích a jiných věcech a zpívají v tom "What?"
Písnička je o obchodech a že nemusí mít značkové oblečení. Je to docela vtipné když se zapřemýšlíte a dojdete k názoru že ti co to skládali hledali inspiraci v ta obyčejné věci jako Trift Shop. Písnička zvedne náladu vždy a navíc je super na tancování na různých zábavách. Škoda že mi není víc opravdu bych si na ní ráda zatancovala na zábavě. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama