Ukrajinská válka?

2. března 2014 v 17:12 | Anika Rodriguez |  Ostatní
Menší povídání ohledně dnešní situace...
Buenos dias, právě jsem přišla ob babičky a hned mě napdalo další téma i když to není moc aktuální. Pokud jste dnes sledovali rychlé televizní noviny ta asi víte jak to vypadá s Válkou na Ukrajině.
Bohužel vypadá to dost bledě už vyhlásili to jak se sbírají muži do války :( ano neumím to pojmenovat odborně. Když jsme se o tom dneska s taťkou bavili tak říkal co by to bylo kdyby to nějak postihlo i nás. Kdyby se do té "války" zapletla i Česká Republika tak by museli spousty z našich tatů a do války. Bylo by to hrozné!


Prý by do půlnoci poslali rozkazy a druhý den už by museli být nachystání k odvozu. Dokážete si to představit?

"Bylo by prvé poledne a vám by najednou zazvonil zvonek a hlas by chtěl otce ten by po rozhovoru oznámil že musí jít bojovat. Do půlnoci by se balil pak by dostal rozkazy. Ráno by jste ho už asi neviděli"
Jo zní to hrozně a jak by to teprve vypadalo?

Dost určitě stále nechápu o co tam vůbec jde. Vždyť to jdou rusové proti rusům protože většinu Ukrajiny tvoří rusáci. Ovšem dyž se podíváme do minulosti bylo Rusko hodně problematické. Ovšem tímto nechce pobouřit obyvatele Ruska i když pochybuji že sem chodí nějaký ten obyvatel Ruska, ale mám raději Ukrajinu přece jen hodně mě zajímá Černobyl který se v Ukrajině nachází.
No musíme doufat že nějaký z našich politiků nebude chtít pomoc Ukrajině a nepošle tam české vojsko. Ať se do toho hlavně další nepletou ještě by z toho byla světová válka( snad ne)
Co já vím můžeme doufat, ale stejně si myslím že to bude jen na chvíli....doufám. Podle mě se ani nesjedou a už bude u konce.:D


Myslíte že tu ta "válka" bude dlouho nebo že se vojáci ani nesjedou a už bude u konce?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama