To byla naprostá ZTRÁTA ČASU!

2. března 2014 v 13:35 | Anika Rodriguez |  Videa
Zase jsme trošku hledala a našla tuhle partu...myslím si že vás pobaví.Buenos dias, youtube se stal pro mě jako domov. Na a jak jsem se tak koukala narazila jsem na Naprosto retardovaný.Po pár jeho videích jsem si našla jeden kanál který založil spolu s dalšíma klukama ten kanál se jmenuje Ztráta času.
Po prvích videích jsem začala být na tomto kanálu zavislá. Myslím si že každý di tam najde jedno video kteé ho naprosto rozesměje a když ne tak jsme asi z nějaké jiné země...

Oba kanály:


MiniaturaMiniatura


A teď k názvu tohoto článku. "To byla naprostá ztráta času" je totiž jejich hláška v outru. To znamená že vždy když jejich video končí objeví se outro a právě tam věta "To byla naprostá ztráta času!" Takže pokuď jste si mysleli že jim tu budu nějak nadávat tak jste se hodně pletli. Kdepak já tyhle dva kanály odebírám a koukám na ně skoro vždy...
Ztráta času dělá kráté videa na jakékoliv téma a pojmout ho velice vtipně že by jste nečekali co se na konci stane.Pokud chcete rozšířit svůj seznam youtuberů rozhodně se koukněte na jejich kánal. Hodně mě pobavilo video "Ztráta času - Duch" které budete mít dole ;)

Videa od Naprosto Retardovaný:

Rozbor textu: Borci na druhou- Vážně jsem se pobavila tohle bylo moje první video co jsme od něj vydělaVidea od Ztráta času TV:
Duch- No comment zase jsme vybouchla smíchy


No ...kanály jsou nahoře vážně stojí za to je navštívit doufám že v tom co děkají budou pokračovat.Byla by škoda kdyby s tím skončili.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama