Březen 2014..

1. března 2014 v 8:25 | Anika Rodriguez |  Ostatní
Plány na březen 2014!+ menší kecání

Buenos dias, jelikož máme nový měsíc a do kterého plánuji spousty věcí tak jsem tu..

Do tohoto měsíce plánuji spousty nových věcí.Obzvlášť si nějak uspořádat kdy budou jednotlivé články vycházet a snažit se toho držet. Podle mě je to teď takové celé rozházené. Jednou vyjde Preferido pak School of Aurelius a po té týden nic. Né že bych to neměla přednapsaně, ale nechce se mi to celé opravovat a upravovat proto si dám vždy nepravidelnou pauzu.

Další věc co bych chtěla v březnu rozjet je Youtube channel. Ano, už máme i channal a menší grafiku k tomu.Odkaz na youtube channel bude doleji ;) Ovšem tento channel bych nechtěla mít jen kvůli videím na blog, ale chtěla bych tam přidávat i vlogy a hlavně takovou českou specialitku-- let's playe! Já patřím k té menšině holek co je nebaví se malovat a raději hrají hry. Hned dnes bych chtěla natočit první díl singleplayer Minecraft, ale o tom se určitě dozvíte protože to tu bude a k tomu i nová rubrika!.

Budu ráda za každý komentář i LIKE! Bude to klasický let's play na Minecraft až na to že komentovat to bude holka :DD docela dost se těším..

PS: Ano v minulosti jsem již natáčela videa, ale pak jsem měla velkou pauzu a nechtělo se mi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama