Write challange -- 9.day

22. února 2014 v 12:59 | Anika Rodriguez |  write challange
Write challange -- Napiš o svém oblíbeném městě..

Buenos dias, opravdu jsem se na to dnes těšila a jaké jiné město bych si mohla vybrat než ...Madrid :3
Není to příběh, ale je to takový článek jak to vnímám já..


Madrid. Španělské hlavní město. Po ulích se denně prochází milióny turistů a rodilých lidí.Město plné vášně, býků a překrásných španělek.Každý španěl je na toto město hrdý.Kdybych si měla vybrat ve kterém městě chci bydlet je to právě Madrid.Dlážděné chodníky a uličky kterými zní hudba starých španělů a na každém rohu tanečnice flamenca se svými originálními šaty.Většina čechů by jim říkalo cikáni, ale toto nejsou jen taký český cikáni.Oni jezdí v hezkých autech mají práci a taky maximálně 3 děti protože neberou dávky jako u nás.Prostě ráj na pohled.
Rodriguez, Martinéz, ale i Garcia to jsou příjmění které jdou slyšet a vidět všude po ulicích. Když zavítáme do centra jakoby jsme se vrátili v čase až na ty auta a nákladáky. Parky ve městě lemují korkové duby a překrásná a divoké růže.Na velkých nástěnkách je plakát na Corridu. My češi v tom vidíme zabíjení býků, ale oni mají býka jako posvátné zvíře který se (jakože) daruje bohům. Mnoho lidí by raději navštívili Paříž ale já patřím k té hrstce vyvolených které si osud vybral aby milovali Madrid jako své vlastní město. Každý den se budím s myšlenkami jaké by to bylo být Anika Rodriguez a dávám si jasný cíl - nechat své děti vyrůstat v Madridě. Tanec, víno, kastaněty a Corrida to neodmyslně patří k Madridu. Madrid je hezký v mnoha odvětví. Centrum historie a kultury, ale footbalový nadčenci ví že právě tam vznikl Real Madrid.

Madrid je něco co chcete, ale nevíte o tom...

Každý to chápe jinak...ale já Španělsko miluji.. :33

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RPG-HungerGames RPG-HungerGames | Web | 22. února 2014 v 13:04 | Reagovat

Poznáš trilógiu Hry o život? Chcel si si niekedy vyskúšať, aké je to žiť v Paneme, bojovať o prežitie a proti klamstvám vlády? Navštív našu stránku. S nami sa môžeš stať vyvoleným, Sídelčanom, žiť v chudobe, no aj v bohatstve. Panem vás potrebuje!
Váš tím RPG-HungerGames Faith & Lukra :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama