Write challange --- 7.day

20. února 2014 v 18:24 | Anika Rodriguez |  write challange
Write challange--> Napiš o superhrdinovi který zachrání den...

Buenos dias, hm..tak to bude velice zajímavé.Marvel příběhy zrovna nejsou moje parketa a to když je musím vytvířet já...prostě jsem byla stvořena pro fantasy..ale za zkoušku nic nedám. Doufám že nevadí že je to spojený s Agents of SHIELD a trokšku jsme si něco přidala..
Vstal jsem dnes jako vždy v šest hodin a musel se připravit do školy.Ach..život patnáctiletého hrdiny není snadný.Přes den normální kluk s průměrem a přes noc superhrdina co musí chránit celé město přes silami temnoty. Zábavná, ale těžká práce.Nejhorší na tom je že se ve světě superhrdinů teprve zaučuji a už jsem rozbil pár věcí které mi S.H.I.E.L.D dal na zkoušku a proto musím jezdit do školy narvaným autobusem. Škola mi nevadí vzlášť když si nemusím dělat úkoly.Máme hodnou učitelku a úkol dává jen výjimečně. Hodil jsem na sebe baťoh a makal na autobus.Že jsem superhrdinou jsem se dozvěděl nedávno a to kvůli jediné blbé chybě - potkal jsem Spidermana.Pro ostatní by to byl splněný sen, ale pro mě ne.Nikdy jsem neměl rád Marvel a ty jejich superhrdiny proto jsem se z toho snažil vykroutit.
******
Vyšel jsem do třídy a jako vždy mě přivítal můj nejlepší přítel -James. Usmál jsem se na jednu z lavic kde seděli hezký holky a zamával jim.Opětovali mi to a taky se na mě hezky usmál. Oblíbenost jsem získal až díky footbalu vlastně před tím než jsem se stal footbalistou na této škole byl jsem loser.Všichni mě šikanovali a nikdy jsem tu nebyl šťastný, ae teď jo. Mám vše co chci ..dokonce i něco na víc.Že jsem superhrdina nikdo nevěděl trošku mě mrzelo že musím i Jamesovi lhát o tom co jsem. Rád bych to všem řekl co jsem možná by si mě vážili více než teď.Nemohl jsem! Málem bych zapoměl jako superhrdina mám i své schopnosti. A já ty své miluji i nenávidím. Mojí schopností jsou něco jako blesky a elektřina.Dokážu jen tak z myšlenky vytvořit blesk a dotikem elektřinu.A samozřejmě super sílu a další věci co dostává každý hrdina.
Sundal jsem tašku a hodil ji ke stolu. Jako každý den jsem se rozhlédl po třídě jestli mi něco kluci nevzali ze srandy nebo jestli na mě ušili nějakou past. Sotva jsem něco obhlídl byl jsme tu jako na zázrak zazvonil ostrý tón školního zvonku.
Třídou se roznesl nadávky a všichni se trošku zklidnili. Vypadá to na normální den ve škole.Žádné zlé síly,žádní další superzlouni. Zbytek hodiny proběhl celkem normálně a všichni se učili. Najednou třídou projel silný mráz a každý na sebe rychle hodil mikinu.Rychlé ochlazení! Ale my jsme v New Yorku tady nic takového není.Ohlédl jsem se na učitelku a ta měla kamenný výraz.Koukala vyjekaně za mě a já nemohl pochopit proš se tak dívá.Z prvních lavic se začali všichni otáčet do zadu, ale to co mě dohnalo se otočit byl silný a mohutný hlas přímo za mnou
"Nebojte se mí drazí spolužáci.Jen někoho hledám a vím docela jistě že je tu." otočil jsem se bleskovitě za sebe a potichu vyjekl.Pár metrů za mnou stál náš bývalí spolužák tak ho znal Andrew, ale superhrdina ve mě ho znal jako zloducha. Nikdy dříve zloduchem nebyl,byl normální, ale pak mu prý jeho otec prozradil kdo ve skutečnosti je a Ethan se dal na jeho stranu - na stranu zla. Lidi ze SHIELDU ho už několikrát hledali i s dalšími hrdiny, ale nikdy ho nenašli.On měl jednu schopnost kterou měl málokdo.Uměl se teleportovat v mžiku.Vzdechl jsem protože jsem netušil co mám teď dělat.Proč se musel zrovna teď objevit?Děcka ze třídy se začali stahovat dál od něho a vyděšeně na něj koukali.Podíval jsem se na Jamese a ten měl ykulený oči a pusu skoro o metr spadlou.Jenom já jsem tam seděl jakoby se nic nedělo a sanžil se přemýšlet co udělat.
" Hledáme jednoho hrdinu.... je to ale loser ani jméno ještě nemá" řekl a zasmál se " ale umí s elektřinou! Ať se okamžitě přihlásí nebo .." ani nedokončil,ale měl docela by mě to zajímalo.Teď jsme, ale určitě věděl že hledá mě! Sklopil jsem hlavu a oči mi padli na mou tašku. Mám v ní svoje oblečení aby mě nepoznali, ale teď je mi na nic.Vzdechl jsem a přemýšlel s chladnou hlavou dál.Chlad ve třídě pocházel zřejmě z něho. Je to takový Iceman, ale doufám že se tam nejmenuje...je to přiblblý jméno. Navíc trošku měl pravdu ještě mi agenti nedokázali vymyslet jméno. Ale nejsem loser! Jediné co jsem teď mohl udělat je se prostě odhalit.
Ale co na to budou říkat ostatní? Nemůžu už couvnout mohl by je tu všechny uvěznit dokuď bych nepřišel, což by se nestalo protože jsem tu.Postavil jsem se vzpříměně a sebevědomě jsem doela zaječel "Tu jsem!A nejsem loser!" něco mi do žil vhnalo adrenalin a taky zuřivost. ON se prudce otočil a v jeho očích jsem vyděl jiskru.Je to venku! Už mě navždy budou znát.Bože co jsem to udělal?


Omlouvám se že to není celý, ale teď nemám moc času..brzy dopíšu. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama