Write challange -- 10.day

23. února 2014 v 12:32 | Anika Rodriguez |  write challange
Write challange -- Začni příběh se slovy: "Sáhla na malou krabičku ve své kapse a usmála se....."

Buenos dias, jsem ráda že jsem to zatím dotáhla až sem a nadále v tom chci pokračovat.

Sáhla na malou krapičku ve své kapse a usmála se na mě.Moc dobře jsem věděl co bude dělat.V té krabičce byl prsten Avalonu. Chránil upíry a síly temnot přes slunečním zářením.aždý upír kdo ho bude nosit bude moc jít na slunce bez spálení.Je tu ryziko jestli někdo najde kameny z avalonu je moc pozdě.Upíří průmysl s toho začne dělat prsteny a za nedlouho jich bude na světě tolik aby ho měl každý. Ona ho chce dát jednomu z upíro po její levici.Stál jsem a zíral na Liss jak ďábelsky podává krabičku Josephovi - nejstaršímu a nejmocnějšímu upíru doby. Snažil jsem se hýbnout z místa a zastavit Liss, ale něco mě drželo na místě jakobych měl nohy zalité v betonu bez možnosti úniku.Vystrašenýma očima jsem hleděl na upíry před mnou.Jakýkoliv pohyb znamenal moji smrt. Už ode dne co mi Ross řekl o tom kdo jsem jsem tušil že se dospělosti nedožiji.Najednou si přede mě stoupl mladý, upír s nápaditě hnědýma vlasama.Neměl jsem ponětí co se teď bude dít.
Přežiju to dnes? V hlavě se mi honili plány kdy já zvítězím nad Josephem a po 5 letech boje ho konečně zabiji.
Upíři jsou zlí a temní stvoření mají souzeno zemřít v bolestech.
" Tak co tomu říkáš? Drtivá prohra pro tebe a tvé pouhé lidi." řekl sebevědomě Liss a skřížila ruce na hrudi. Liss byla jednou z dcer Josepha nebyla to upírka ani démonka.Liss je čarodejnice. To ona ovládla mou mysl že jsem si myslel že Rosse zabil James, ale celou dobu mě tím klamala a já jí věřil. Byl jsme v ní hluboce zklamaný.Zradu od něhoko jsem očekával, ale když na to příjde není to příjemné.Joshep otevřel malou krabičku a vyndal stříbrný mohutný prsten s malým kamenem uprostřed.
Snažil jsem se bojovat s nohami, ale co zmůže obyčejný lovec proti Lissiinýmu kouzlu. Byl jse cvičen na upíry ne na zlé čarodejnice které mě zradili.
"Ne!" vykřikl jsme a ucedil jsem nadávku už mě to štvalo být pořád ten co tu prohrává.Joseph se na mě koukl a zastavil se v nasazovaní prstenu. Odfrkl si a prohlásil " Dám ti ještě jednu šanci.Staň se mým pomocníkem a nezemřeš v bolestech" Jeho nabídky se mi hnusili víc než on.Jeho pomocníkem se nestanu nikdy i kdybych měl zemřít tou nejhorší smrtí na světě nebo dokonce jestli bych se měl stát upírem. Chvíli jsem nic nedělal a to vytočilo ostatní upíry kteří čekali na rozkaz Josepha.Jeden z svetlo vlasých upírů mi podrazila tak už dost zkamenilé nohy a já se roztáhl na studenou podlahu z kachliček.Potichu jsem vzdechl a snažil se postavit znovu na nohy -marně.Ležel jsem na zemi a koukal se na ostatní co byli v jeskyni.Kousek za mou drželi Jamese uvězněného ve velké kleci jak nějakého křečka. "Nikdy!" vydechl jsem ze sebe posledním výdechem a se sevřenými pěstmi se snažil postavit alespoň na kolena. Joseph se začal smát na celou jeskyni a pak zprudka na mě ukázal starou, vrásčinou rukou tenkou jako kost." Sám ses rozhodnul.Mohl si se zachránit a i své přátele." Zavřel jsem oči právě když jsem koutkem oka spatřil jak se nademnou natahují ostré meče.Teď už jsem jen čekal.Možná poslední myšleny mi padli právě na mé začátky lovce. Bylo mi tehdy 14 let uběhlo 5 let a já dospěl v silnějšího jedince, ale s tím je už konec.Moje duše bude navždy uvězněna tu.Pochybuji že něco jako nebe existuje.Ostří meče se nademnou napnuli a odrazili kousek slunečního světla z malé skulinky v jeskyni.Ještě naposledy jsem otevře oči a uviděl Liss jak se směje a sedá si do velkého koženého křesla.A ten pohled mi začal rovnat myšlenky. "Když zemřít ..tak i se zrádcem!" vykřikl jsem a škubl sebou.Ostří meče projeli o chlup vedle a přesekli provazy kterými jsem měl uvazané ruce.Rozeběhl jsem se po Liss a tak překvapením nevěděla co dělt. Vyděšeně se na mě podívala, ale to já jí už shodil spolu se mnou do velké jámy kousek dále.Řítili jsme se velkou rychlostí na dno.Věděl jsem že je to můj poslední okamžik, ale začal jsem se usmívat.Zemřu alespoň s tím že jsem zabil zrádce.Liss ječela jak rychle jsme se řítili, ale na nic.Zavřel jsem oči a pak jsem ucitíl bolestivý náraz.Něco tu prasklo! Najednou tma.. je konec.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama