Tenth day of Challange

11. února 2014 v 9:15 | ajika
Tenth day of this challange ---> Kniha ve které se ti hlaví role podobá?

Buenos dias, no je to tu znova čeho jsem se obávala ale no tak trošku vyberu nějakou jinou knihu...původně tu měla být Počertěná
Kniha: Tajná Ložnice
Spisovatel: R.L. Stine
Lea Carsonová se se svými rodiči přistěhuje do starého podivného domu ve Fearově ulici. Nejpodivnější na něm je tajná ložnice v podkroví. Je zavřená a zapečetěná už stovku let, neboť se v ní kdysi odehrálo tajemné drama končící vraždou. Ale Lea slyší, jak v tajné ložnici kdosi chodí a rozmlouvá a záhada ji znepokojuje. Někdo - nebo něco - na ni uvnitř čeká. Otevře Lea zapečetěné dveře? A co se stane?
book icon

No.. neříkám že mám stejný příběh nebo vzhled ale charakter máme podle mne podobný.Aby tedy uvedla do děje.Lea je holka jako každá jiná ale bydlí na Fear Street a to jí odlišuje.Je to hezká kniha bohužel už né moc hezkým stavu.Ano je docela stara řeknu to asi tekhle.Když se Tajná ložnice vydávala stále pouze 25 Kčs a já nebyla na světě. Takže asi víte!Na obálce je vidět že tam o něco půjde.A jakmile se začtete je to krásná kniha a tajemná a musím uznat že když jsme ji jako malá poprvé četla tak jsme se zhruba týden bála chodit na půdu.Lea se se mnou podobá v pár případech.

Vždy když najde něco divného snaží se to prozkoumat.
Jamile se něco stane zdrhá pryč!
Bojí se panenek hlavně těch sádrových :D

No původně tu měla být Počertěná ale tu už jsme měla tak je tu tato.Kniha je ze sbírky Stopy Hrůzy.

Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama