SWAG a Kindergangy

24. února 2014 v 16:28 | Anika Rodriguez |  Ostatní
Dnes bych se trochu chtěla vyjádřit k jedné věci...SWAGBuenos dias, na tento článek jsem vůbec z počátku nemyslela, ale pak jsem šla jednou takhle po městě...

Jednou jsem šla normálně po městě- v keckách, džínech a bundě, jenom řasenku- a jak tak jdu najednou z obchodu vylítne asi 6-8 (nevím) děcek. Jejich věk se pohyboval okolo 10-11 let. A teď dávejte pozor... Holky z této party drželi v rukou snad 5 tašek každou z jiného obchodu( to by ještě ušlo) oblečení měli legíny a vypadali dost slabě a na sobě minibudničku z kůže, na hlavě slavný SWAG čepice a na obličeji řasenku, stíny a měla jsem pocit že dvě z nich i růži(nebo tek nějak) na líce.
Kluci vypadali o dost lépe.Snapbacks na hlavě( jeden dokonce i s nápisem Sex), patky na vlasech a normální oblečení..

Kluci moc tento styl nechytají, ale holky na to jdou jak včely na med.Nevím co se za ty 2-3 roky stalo nebo co jsem prospala protože já c jejich letech což bylo tak před 2-3 rokmi neměla ani tu řasenku. U nás ve škole se těmto gangům říká "Kindergangy" a nemyslím si že jen u nás.Opravdu je to docela divné když jdete jen tak obyčejně po ulici třeba v 15 letech skoro nenamalovaná a proti vám vyrazí Kindergang namalovaný jak panenky se kterými jsme si hráli.(Sice mě je 13 a ne 15, ale snad mě za tu řasenku nezabijete )

SWAG je vlastně s přeložením do angličtiny lup, krádež nevím proč se takhle říká stylu, ale jestli to má co dočinění že děti nám kradou věci starších a pak vznikají spojením pár těchto lidí tzv. Kindergangy. My na škole máme pár těchto lidí a řeknu vám že to není moc hezké.

Dnešní 10ti leté děti už kouří, pijou a mluví jak kdyby jim bylo 20 a to jen kvůli tomu že chtějí být starší. Bože děcka! vždyť být starší je hrozné!
Jako malý jsme vůbec neměli Snapback, cigerety v tašce a ombre na hlavě které se nepovedlo. A všechny tito věci nemám ještě teď a upřímě je nechci...až na to Ombre to bych chtěla :D.


A teď k samotnému stylu...styl SWAG je hezký styl jenže trošku mi ho hnusí ty Kindergangy. Miluji Snapback i když žádnou nemám a uznávám že na těle 16ti letých kluků a holek to vypadá někdy i hezky i když to někdy někdo přežene.
Takže ano bílí se mi tento styl! Legíny, triko a snapback se hezký kombinace. Jedna nejznámější firma na výrobu SWAG věcí je OBEY která vyrábí čepice, legíny, trička a skoro všechno oblečení.I v ČR je hodně známá, ale málokdo od ní má výrobek protože něco to stojí( a ne málo)
Já mezi SWAG mám zvlášť oblíbenou kategorii ---Batman a Superman.

No já myslím že to stačí... a budu doufat že se tento styl nepřesídlí i k 6ti letým( i když na některých je to roztomilý :3)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama