Svátek zamilovaných....!!

14. února 2014 v 12:54 | Anika Rodriguez |  Ostatní
Valentýn je po roce zase tu...no pro někoho je to super ovšem já patřím k těm co ..ho berou jako obyčejný den.

Buenos dias , jak dnes asi všichni zamilovaní víte dnes je Halloween...počkat Valentýn. An, ano a ano dnes je přesně 14.února. Jelikož nepatřím k těm zamilovaným tak bych si ho ani nevšimla ale něco mi radilo kouknout se do kalendáře.
love mail icon
Všichni zamilovaní si toto datum určitě červeně zvýraznilo v kalendáři. Nevím já to vnímám úplně normálně možná proto že nejsem v nějakým vztahu a to bude asi proto že mi je 13. Ovšem to že ho neslavím já neznamená že na blogu nebude článek na toto téma. Myslím že každý ví kdy se slaví ale málo kdo ví proč. Upřímně i já bych to nebýt angličtině nevěděla. Nebudu tu popisovat celou historii ale něco málo řeknu. Valentýn byl kněz který prostě oddával lidi i přes zákaz no a za to ho zabili. A tím se stal patronem tohoto svátku a taky svatým. No je zatím ohodně víc věcí ale tohle je takové zkrácení do dvou vět. Původně toto téma mělo být vtipně pojaté video bohužel nějak to nevychází kvůli tomu že nejsem doma sama a dokážu si představit jak by se mi tam sestra motala. Takže je to zase článek ale snad to nějak výjde do příště.
Většinou se k tomuto svátku dávají čokolády a k tomu nějaký ten malý dárek jako třeba řetízek no a ještě něco .....jasně že víno :DD. No ..a jak asi všichni víme protože tento fakt už tato generace zná od 1 třídy tak že se za 9 měsíců narodí miminko. No..nic já pro dnešek končím a valím si něco koupit do Kauflandu :D

No a já už jen popřeju všem zamilovaným a nám single taky :D!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama