Second day of Challange

3. února 2014 v 16:34 | ajika
Second day of this challange ---> Tvá neoblíbená kniha?

Buenos dias, další den - další kniha. Bude to legendárně krátké jelikož já emám nějakou moc neoblíbenou knihu.Já přečtu všechny co si pujčím nebo koupím.Ale jen přečtu a dál to neřeším.

Kniha: Stmívání
Spisovatel: Stephanie Meyer


Bella Swanová se stěhuje z Phoenixu v Arizoně, aby žila se svým otcem ve městě Forks ve státě Washingtonu a umožnila tak své matce cestovat s jejím novým manželem, hráčem nižší baseballové ligy. Poté, co se Bella přestěhuje do Forks, potkává tajemného, pohledného mladíka Edwarda Cullena, který ji proti vlastní vůli velmi přitahuje. Nakonec Bella poznává, že Edward je členem rodiny upírů, která raději pije krev zvířat než lidskou krev. Edward a Bella se do sebe zamilují, ale James, sadistický upír z jiného upířího klanu, je posedlý stopováním Belly. Edward a ostatní z rodiny Cullenů Bellu ochraňují. Bella uteče do Phoenixu do státu Arizony, kde je podvedena Jamesem, který se ji pokouší zabít a dostává se s ním do konfrontace. Bella je vážně zraněna, ale Edward ji zachrání a vrací se společně zpět do Forks, protože vědí, že jim nehrozí nebezpečí, když je James mrtev ovšem to se velice pletli.


No..já vím většina lidí říká že je to nejlepší sága o upírech ale já si to nemyslím.Pro mne je nejlepší sága Daren Shan.Dobře četla jsme poslední díl a první a upřímně nejlepší byl konec celé ságy.No prostě jsem si tuto knihu neoblíbila ale musím uznat že spisovatelka odvedla dobrou práci. (y) Sága o upírech a o lidech není pro mne to pravé.Já prostě nerada čtu romantiku ale i přesto jsem to dočetla.Ale zase abych jen nekritizovala musím uznat že je to skvělí nápad a poslední díl je překrásně napsaný ale prostě jen přečíst a to stačí... Normlně se ráda podívám před knihou na film ale musím říct že jako vždy je kniha mnohem lépe napsáná než film...


Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama