School of Aurelius - 5.kapitola

22. února 2014 v 21:54 | Anika Rodriguez |  School of Aurelius
5.kapitola z FanFiction na seriál Buffy,the vampire slayer ---> School of Aurelius


Buenos dias, omluvte mne hlavně za čárky které tam nejsou a též za některé chyby a případně nesrovnalosti ;)


No vlastně Debbie nebyla moje jediná komarádka.Měla jsem jich ve studiu víc.Většina z nich byla dcerami některých ze štábů, ale některé i hrály a věděli o SoA. A mezi těmi nejlepšími byla Ell. Párkrát si v serálu zahrála protože je to moje nejlepší kamarádka ještě předtím než jsem začala chodit sem. Sice tu nebude chodit každý den, ale jen párkrát do měsíce kvůli škole v čechách. A abych nezapomněla parkrát tu byla i moje příbuzná.
Ell byla takový můj zdroh ohledně toho co se děje v čechách a zase naopak. Měla by tu být.
Rozhlédla jsem se po jídelně zatímco Debbie si povídala s Mitchem. Ne, ona asi vynechala oběd a šla hned na odpolední nebo já netuším kde je. Otočila jsem se zpět k talíři s jídlem a rychle to do sebe hodila.Máme zhruba jednu hodinu na cokoliv.Přemýšlím že bch šla na malé hřiště přímo nad školou, ale obávám se že tam půjdou ty nesnesitelné holky.Nebojím se jich, ale nechci si s nimi nic začínat.
****
Šáhla jsem do kapsy u kalhot a našla jsem zázračných 50 korun. Ďábelsky jsem se usmála a to viděl Mitch a rozesmál se ještě více než předtím. Měl štěstí že se úplně na chup vyhnul jednomu z učitelů.
"Jdem do obchodu?' zepatal jsem se Bredleyho zatím co on držel Mitch a skoro ho hodil do dveří od školy. Kdyby se vyrazil bylo by to už asi po 3 za tento rok.Prý se to povedlo na začátku roku jedné holce kterou vytočil Bredley a pak znovu kvůli Mitchovi.Ti dva když byli spolu byli peklo! Vyšli jsme ven před školu a skoro mě oslepilo sluneční světlo.Nebyla jsem sama a Bredley se s tím chvíli vyrovnával.Normálně by ti dva čichali kytičky ze spodu, ale každý ze školy má jakýsi prstýnek který chrání proti slunečním paprskům a já si z toho samozřejmě dělám srandu. V ruce jsem štěrchala padesáti korunou a šla jsem pomalu po silnici do obchodu.Kolem školy stáli domy většina z nich prázdných takže slouží jako sklady nebo tam kde se pořádají různé zvláštní soutěže.Vysvětlila bych to, ale na to budeme mít ještě spousty času a asi nikdo nepochopil.Jiný kraj, jiný mrav nebo bych měla říct jiná rasa, jiný mrav?
"Co chceš koupit?" zajímal se mě Mitch a vytahoval peněženku ze zadní kapsy u kalhot.Podívala jsem se na něj jako na blázna a z ironie jsem odpověděla " No..tak když se ptáš tak zmrzlinu" podívala jsem se ironicky na Bredleyho.
"Tak jo.." řekl a pak se otočil k Bredlemu který si sedal na železné zábradlí" naval prachy a řekni co chceš" Ta věta mě rozesmála protože jsem v tom viděla odraz dvou kluků ze třídy.
"Počkej..ne.Já si to zaplatím!" skočila jsme jim do přátelské hádky a chtěla mu dát peníze, ale než jsme se stačila pohnout dveře od obchodu se rozletěli a okamžitě zavřeli.Chvíli jsme čekali a sledovali co dělá v obchodě před skleněný okna když v tom nečekaně mi někdo poklepal na rameno." Bredley, co chceš?" okřikla jsme Bredleyho jenže pak jsem si uvědomila že on stojí kus ode mě a to mě trošku překvapilo. Bleskově jsem se otočila a chtěla jsme se rozběhnout jinam.Nevím proč mě to teč tak vyděsilo.
Udělala jsem krok a pak se zarazila.Před mnou stála Ell v tričku a v sukni.Opírala se o zábradlí na kterém jsem před tím seděla. A já se jí lekla.Vždyť tady je více věcí na leknutí a ne moje normální kamarádka.Když mi Joss řekl že sem může přijet jedna moje kamarádka hned jsem volala jí.Vím že ona i přes tak velké tajemství to udrží- snad.
"Vidíš já ne'" usmál se Bredley a hodil malý kousek papíru - evidentně s tahákem- přímo do koše.Zasmála jsem se a znova si sedla na zabradlí.


Je to nějaký divný....jestě se to upravý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama