School of Aurelius - 4. kapitola

20. února 2014 v 18:56 | Anika Rodriguez |  School of Aurelius
2.kapitola z FanFiction na seriál Buffy,the vampire slayer ---> School of Aurelius


Buenos dias, omluvte mne hlavně za čárky které tam nejsou a též za některé chyby a případně nesrovnalosti ;)


Jak můžou mít upíři tak barevnou školu?No vlastně jak vůbec můžou mít školu? Otázek na školu bylo přehnaně moc a na všechny jsem již znalo odpověď jen mi přišla poněkud ..divná. Chytla jsem první tác s talířem co mi do ruky strčili ruce. Docela jsme se lekla když jsme pohlédl za vydávací stůl.Místo klasických kuchřek tam prostě jen tak po stole poskakovali a lítali ruce.Béžové ruce s prsty jen bez jakéhokoliv těla.Šokovaně jsem na ně koukala a pak mě Bredley odtáhl kousek stranou a řekl "Nečum na ně tak..sice namají oči , ale cítí to!" ten hlas řekl co nejpotišeji, ale bylo to k ničemu mohl to řvát a ony by to neuslyšeli.Držela jsme pevně talíř s masem a bramborovou kaší.Potěšilo mě to že to vypadalo k jedení.Jídelna byla skoro prázná a to tu bylo přes 100 lidí. Neuvěřitelné! Moje oči ale sklouzli na jediný stůl.Červený dlouhý stůl pro 6 lidí stál v rohu místnosti a za ním seděli 3 "lidí". Jak to hádám tak upíři, ale u té holky co sedí zády ke mě si nejsem jistá jestli to je upír.
"Jo .přesně tam jdeme" řekl najednou Mitchel jakoby mi četl myšlenky, ale mohla jsem být v klidu.Oni to toiž ani neumí.
"Kdo to je?"zeptala jsem se
"Ty dva jsou Luke a Ben a ta holka je tu nová..není to upír a jmenuje se mám pocit Debbie."odpověděl mi klidným hlasem Bredley a už jsme si to mířili k nim. Byla jsem vždy trošku nervózní když jsme se seznamovala s novými lidmi.Luka a Bena jsem tak trokšu od vidění znala, ale Debbie ještě ne.
"Nová? A když není upír?" zajímala jsem se ještě více a otočil a se na Bredleyho.
"Jo nová.Vlastně ona ne, ale její rodiču jsou z těch vyšších a ona je...polo..vlkodlak." dodal po chvíli přemýšlení.Zakývala jsme hlavou že jsem rozuměla a bezeslova jsme šli k tomu stolu. O vlkodlacích jsme věděla že existují,ale ještě jsme po ceou dobu žádného neviděla.
Luke si nás jako první všiml a pozdravil nás.Sedla jsem si naproti Benovi a zamlkle se koukala do talíře. Myslím že s Debbie jsme měli podobné pocity.Moje právo se vztahovalo pouze na upíry nejsem si jistá jestli počítalo i s vlkodlaky.
"Debbie. Aniko. Vy se ještě neznáte.Debbie-Anika,Aniko-Debbie" řekl s komickými gesty a skoro si vrazil ruku do talíře. Usmála jsem se a zvedla na ní pohled.
"Ahoj" řekli jsme skoro stejně a ona měla příjemný a milý, vysoký hlasek.Nezdálo se že by byla..zlá? Vlastně ani upíři nejsou jen prostě to zlo mají trošku v krvi.Usmívala jsme se pořád a koukala do talíře.
"Takže ty jsi vlkodlak?" zeptala jsem se a tím jsem vlastně šokovala i sebe.Nechtěla jsem to říct a okamžitě jsme se zasekla a snažila se aby to nevyznělo divně ještě něco přidat,ale nic se k tomu nehodilo.Přikryla jsem si pusu rukou a dívala se Debbie do očí.Její oči zajiskřili a pomalu se rozesmála.Byla pobavená tím co jsme teď řekla ani se nedivím.
"Ne, uplný ne.Jenom poloviční" řekla s normálním hlasem a ještě se zasmála.Oddychla jsem si že se nenaštvala nebo tak nějak a trokšu jsme se všichni na sebe podívali a smáli.Zbytek oběda už to bylo v pořádku dokonce jsme se dozvěděla víc o Debbie a zjistila jsem že sice nebude chodit s námi do třídy, ale je hned se vedlejší třídě.Byla jsem ráda že jsme si našla normálního kamaráda. No je to polovlkodlak, ale to já tu vlastně chodila s upírem.....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama