Naše představy jsou někdy reálné...

24. února 2014 v 15:20 | Anika Rodriguez |  Téma
Myslíte si že vaše myšlenky nejsou k zrealizování? Ale co když ano, ale my o tom nevíme.
Buenos dias, téma tohoto týdne mě velice potěšilo.Fantasy už jako žánr je velice překrásný a co teprve fantasy filmy.


Bez fantazie bych neměla šanci napsat tento článek.Sice k napsání tohoto článku protřebuji i základ českého jazyka, insporaci a další věci jednou z nejvýznamnější je tu práve fantazie. Kolikrát znám lidi kteří o sobě tvrdé že mají divnou fantazii a když mi říkají co si myslí v té fantazii řeknu si jen " Ale já to mám mnohem horší"
Už od pravěku máme fantazii a ta nám někdy škodí, ale někdy pomáhá. My děti mamé ještě až zdvojnásobenou fantaziia určitě každý měl nějakáho bubáka ve skříni nebo pod postelí.Já jako mála jsem měla velice bujnou fantazii a vyděla jsem věco co ostatní ne, ale bylo to pouze v mé mysli...v mé fantazii.Naše představy fantazie se skládá zmoha odvětví. Nejzákladnější je asi ta reálná- Představujete si to co se opravdu stát může a věříte v to.Napříkla vysoká škola, práce, rodina a peníze.Na tyto ideály můžeme jednoduše sáhnout a zrealizovat si je. Ovšem to potřebujeme nějakou tu trpělivost
Za pár let když se budete učit se dostanete na vysokou.....Za pár let až výjdete vysokou budete mít dobrou práci...za pár let až budete mít rodinu......A když budete mít práci a vysokou školu budete mít i peníze..A takhle to jde stále dokola.Ano i to je fantazie jen ji takovou moc neznáme
My známe fantazii jako fantasy.Draky, duchy, upíři a čarodejnice to vše vytváří naše představivost neboli fantazie.Kolik dětí věří v bubáky po skříní.Ale věřili by kdyby jsme se nestrašili? Odpověď je ne.Věřili by stále i kdyby jsme jim nic neřekli.Jejich fantazie je mocná a bujná dokážou si vymyslet cokoliv.Každý člověk má fantazii.Každý spisovatelka fantasy i romantiky musí mít fantazii.Zjednodušeně - všichni musí mít fantazii aby vůbec se na tom světě nenudili.
Říkejte si co chcete, ale fantazii mají i dospělí.To oni uvažují a představují si to jaké by to bylo kdyby měli plat 60 000. Ale my mladší si představujeme jiné věci...kdyby jsme měli svého kamaráda Spidermana, kdyby jsme uměli lítat a těch příkladů je spousty.

Fantazie nám vymýšlí všechny ty super příběhy v naší hlavě. Ano, fantazie může za to že v noci nám nedá nad něčím spát. Prostě lidé nechtějí žít pouze v nudné realitě.Chtějí něco co mají jen oni sami.Chtějí svůj svět kam by utekli z reality.
Když si myslíme že nás dotyčný nemůže milovat..zkuste to a jednou mu to řekněte možná vás taky má rád a bojí se to říct.Věřte své fantazii a možná se vše vyplní.

Nebudu to sepisovat co vše je v mé fantazii protože by jsme tu byli neuvěřitelně dlouho...možná se, ale někdy článek na toto téma objeví.;) Ve fantazii se může všechno stát, ale nenechávejte se svést fantazií natolik blízko abyste si nemysleli že žijete ve světě upírů, démonů a čarodejnic.Co já vím třeba tam opravdu žijeme, ale lepší je v něco jen věřit než znát pravdu... přiznejte si to.Nebylo by docela děsivé znát že tu s námi žijí draci, jednorožci a jiné bytosti? Bylo by to děsivé a zanedlouho by se to začalo zkoumat....a pár let potom už by to bylo normální a lidi už by neměli co si představovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama