Eleventh day of Challange

12. února 2014 v 19:08 | ajika
Eleventh day of this challange ----> Kniha od tvého oblíbeného autora?

Buenos dias no jsme ráda že už jsme na 11 dnu myslela jsem si že to po pár dnech vzdám.No..tak můžete číst to proč jste sem přišli..

Kniha: Synové osudu
Spisovatel: Darren Shan

Jak se naplní proroctví O. Sudda? Kdo ze synů osudu se stane vítězem a kdo poraženým? Steve, anebo Darren, jež od dětství pojilo zprvu přátelství, a posléze nenávist? A jakým asi bude svět - nezůstane bez lidí? Odpověď hledejte v závěrečném příběhu této napínavé dvanáctidílné ságy!
book icon
Tato kniha je od irského, úžasného spisovatele Darrena Shana podle ktérého byla celá sága pojmenovaná.Tohoto spisovatele já osobně miluje.Jeho psaní je úžasné a strašidelné.Celá sága Darren Shan je překrásně napsaná i kdyžpárkrát jsme litovala že jsem si to přečetla.Toto je totiž poslední díl celé ságy a můžu vám potvrdit že tohle byla první kniha u které jsem se rozbrečela (pokud nepočítám smrt Lartena Crepsleyho).Opravdu mne mrzí co se Darrenovi stalo ale přiznávám že to je nádherný zakončení celého příběhu. No prostě můj nejoblíbenější spisovatel a jedna z mých nejoblíbenějších knih od něho.Ještě dodám že Demonata též od něj jsou strašně podobný Darrenu Shanovi a tak to teď čtu ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama