Cirque du freak| Upírův pomocník

22. února 2014 v 14:03 | Anika Rodriguez |  Filmy
Cirque du freak v česku pod titulem Upírův pomocník

Buenos dias, Cirue du freak? Jednoduše...zfilmová verze Darrena Shana :3

Film: Cirque du freak| Upírův pomocník\učeň
Režie: Paul Weitz
Rok: 2009
Film Upírův pomocník vypráví příběh chlapce, který nevědomky rozbije dvě stě let staré příměří mezi dvěma soupeřícími klany upírů. Chlapec unikne z bezpečí své nudné existence a naplní svůj osud ve světě plném nočních můr. Nechte se vtáhnout do fantastického světa nepochopených šílenců a groteskních nočních bytostí.

Čtrnáctiletý Darren byl stejný jako většina dětí z jeho sousedství. Potloukal se se svým nejlepším kamarádem, ze školy nosil dobré známky a většinou se držel od problémů v bezpečné vzdálenosti. Jednoho dne však se svým kamarádem narazí na podivnou kočovnou šou a od té chvíle se chlapec začne měnit. Vše se stane přesně v okamžiku, kdy ho upír Larten Crepsley promění v bytost, která žízní po krvi. Darren se stane neživým a připojí se ke kočovníkům a jejich atrakcím plným monstrózních kreatur, včetně hadího chlapce, vlkodlaka a vousaté dámy. Darren se sžívá se svou nově získanou silou ve světě plném temnoty a stane se cenným pěšákem mezi upíry a jejich smrtelnými protějšky. Podaří se jim z něj vysát zbytek jeho lidskosti?


Kdybch jednou neuviděla na Markíze "Následuje :Upírův učeň" nikdy bych na tento film ani knihu nepřišla. Spousty lidí fil odsuzuje že je to hrozné a že to je úplně jiné než kniha.Ano, je to jiné, ale překrásně vytvořené. Režisér natočil i slavnou American Pie takže tam je hodně humoru.Opravdu jsem se tam zamilovala do Steva Leonarda( Josh Hutcherson). Je tam docela sranda.Některé hlášky jsou epické.Zamilovala jsem se do toho velkého boje nakonci a jsem divná, ale mrzolo mě že Marlaugh umřel.Hodně jsem litovala Steva že se stal vampýrem.
Z počátku se mi Chris Massoglia zdál jako super volba pro Darrena, ale je pravda že ve filmu je moc lidský.Potěšilo mě že jsem našla známé herce.Je to takový odpočinková "komedie" Snad každý si tam někoho najde jako já Steva a Evru. Když jsem to poprvé viděla měla jsem srdce skoro v puse.A kdž jsem se dozvěděla že je to první díl začala jsem druhý vyhledávat bohužel ještě nebyl natočet. Podle mě by to byl super seriál kdyby se toho ujmul třeba Joss Whedon.

I kdyby se mi ten film nelíbil musela bych alespon hvězdičku dát za rakev s reprákama :DD vážně ..jestli jednu máte schovejte mi jí :DD

Trailer:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama