Budoucnost na dlani....

3. února 2014 v 17:36 | ajika |  Téma
Téma tohoto týdne ---> Dnešní svět

Buenos dias, nový týden, nový život. Ne dělám si srandu.Jen je tu nové téma týdne tentokrát na téma Dneštní svět.Na toto téma mám opravdu co psát protože podle učitelky jsme generace která se už začíná starat o naši planetu a zajímá nás to( né že by se nějací dospělí nezajímali)


Dnešní svět je plný různých vylepšení a stále nových věcí. Každý si myslí že každý věc jde stle vylepšovat.Ano..jde ale zamysleli jsme se někdy že vylepšit se potřebujeme my? Nemyslím jako že by jsme měli být třeba z kovu a využívat celou kapacitu mozku ale myslím to s ohledem na planetu.Spousty lidí, tisíce, milióny možná i miliardy každý den vyhodí spousty věcí na zem(přiznávám dělám to taky) ale pokud to takhle bude pokračovat co z téhle planety bude?No...to bych ale mluvila o budoucnosti.Zatím žijeme v přítomnosti v 21.století.Každý z nás má doma auto, televizi a počítač.Vlastě bez těchto věcí skoro už neumíme žít.Autem se dopravujeme kamkoliv.Televizí získáváme informace o světě a počítačem se můžeme připojit na Facebook nebo jiné sociální sítě.
Peníze, mobili, počítač, auto ...takhle by se dal popsat Dnešní svět ale existuje spousty jiných slov jak horších tak lepších.V dnešním světě se spousty lidí možná řídí pravidlem "Musíš být sobecká protože žiješ v sobeckém světě" aniž by o tom věděli.Né..já nejsem dokonalá a myslím že nikdo z nás lidí není ale už to je důvod se zlepšit v dějinách naší země.
Pokud to takhle půjde dál bude to dobrá budoucnost?Ano...bude ale jen pro bohaté, slavné a vážené lidi.Né pro ty ostatní ke kterým patřím a možná i ty....


Vaše
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anika Rodriguez Anika Rodriguez | Web | 3. února 2014 v 18:16 | Reagovat

[Smazaný komentář] Buenos dias, tákže četla jsem pár tvých článků a musí říct že máš opravdu veliké (převeliké) sebevědomý.Četla jsme kousek z tvého příběhu a musím říct že nepíše moc špatně ..asi na mé úrovni.Nevím co tě trápý a proč máš na mne vztek a vylíváš si ho na mém blogu.Ale bude hodná a poradím ti... pokud tě něco trápý svěř se kamarádce, rodině hned se ti ulevý a nám blogerům též.. :-)

2 Anika Rodriguez Anika Rodriguez | Web | 3. února 2014 v 18:20 | Reagovat

[1]: Jo .málem bych zapomněla.Když jsi sem vlezla a vyděla můj dess který je podle mne překrásný proč si neodešla?Nemusíš tu být a číst si mé příspěvky když se ti nelíbí ani dess.Nechci urážet ale jen oznámit že tenhle dess a vůbec všechny layouty které tvoří má oblíbená grafička Nosiie jsou na o hodně větší úrovni než tvůj "Nejlepší blog na světě"
Já jsem za svůj dess hrdá a myslím že i autorka je pyšná na tento překrásný layout ..

3 yuripovidky yuripovidky | Web | 3. února 2014 v 18:59 | Reagovat

[1]: Sorry, ale to, že píšu jako ty, je pro mě urážka. Sebevědomý, trápý ulevý... Are you fucking kidding me?

4 Anika Rodriguez Anika Rodriguez | 4. února 2014 v 21:01 | Reagovat

[3]: No..já bych neřekla podle toho co jsme četla na tvém blogu.A myslím že nejsem jediná. Znám hodně blogerů který si bezdůvodně napadla a dávej si bacha na ruce a na klávesnici!A pochopila jsi to dobře měla to být urážka :P ale pro tebe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama