30 days of Night /30 dní dlouhá noc

14. února 2014 v 16:17 | Anika Rodriguez |  Filmy
30 days of Night v česku pod titulem 30 dní dlouhá noc

Buenos dias takže konečně jsem se donutila udělat tuto rubriku protože jsem teď viděla úžasnou upířinu "30 dní dlouhá noc".

Film: 30 days of night|30 dní dlouhá noc
Režie: David Slade
Rok: 2007

Na nejsevernějším cípu Ameriky leží městečko Barrow. Každou zimu toto nehostinné místo na 30 dní ovládne tma, mráz a samota. Letošní zima však přinese i smrt? Krvežízniví upíři se vydávají na šílenou žranici. Překračují zamrzlou tundru, cestou odřezávají komunikace a únikové cesty. Je to svět, o němž dosud jen snili. Nekonečná noc a nekonečná zásoba krve a masa. Jenom dva lidé stojí mezi hladovými vetřelci a těmi, kdo přežili první krvavý útok. Šerif Eben (Josh Hartnett) a jeho žena Stella (Melissa George) bojují, aby mohli zase spatřit denní světlo. Dokážou městečko zachránit nebo se setmí navždy?
Ti co mají rádi Edwardíka raději kousek stranou protože na scénu přichází krvežíznivý,brutální a hororoví upíři. Čekala jsem od tohoto filmu mnohem méně a výsledkem jsem překvapena. Ti upíři co je tam jsou tak teda klobouk dolů maskérům a počítačovým profíkům protože úžasné masky. Někdy jsme si hodně přála aby mne tito upíři nepotkali protože těhle bych se dosti lekla. Hodně mne, ale překvapila upíří holčička. Bojím se malých holčiček v hororách a téhle dvakrát víc. Docela propracovaný horor hollywoodské režie. Když jsem se dívala na zajímavosti docela jsme byla převapená. Ve filmu bylo použito přes 280 tun umělého sněhu protože se točilo na Novým Zelandě. Nechápu proč netočili třeba v Alpách :DD tak by měli sněhu .

Fotky z filmu....
!Pozor možné noční můry!"

No ...já ji vidět v koupelně tak bych byla po***ná

Profesionální maskérská práce je vidět :)
Jako každý film má i hezkou tvář :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 23. března 2014 v 12:01 | Reagovat

Taky se mi tenhle film líbil mnohem víc než jsem čekala, obzváště kvůli zvláštnímu ději a tak trochu jiných upírech jsem si říkala, že nakonec budu zklamaná, ale nakonec wow, asi na to někdy kouknu znovu :-)

2 Anika Rodriguez Anika Rodriguez | Web | 23. března 2014 v 17:38 | Reagovat

[1]: To jo narozdíl od Buffy upírů jsou zcela jiní, ale taky jsem se obávala o tom že budu zklamaná...
Naprosto s tebou souhlasím :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama